Program doboru kotłów

Firma Wolf GmbH jest producentem szerokiego asortymentu urządzeń grzewczych. Główna linia produktów obejmuje kotły centralnego ogrzewania o szerokim zakresie zastosowań. W ofercie naszej firmy znajduje się także pełna gama urządzeń towarzyszących i wyposażenia. Aby ułatwić Państwu zapoznanie się z naszymi produktami, a także aby umożliwić wstępny dobór kotła, palnika, zasobnika c.w.u. najlepiej odpowiadających Państwa potrzebom, stworzyliśmy specjalny program komputerowy. Program ten składa się z części katalogowej, zawierającej szczegółowe dane techniczne urządzeń oraz rozbudowane mechanizmy wyszukiwania, oraz z modułu doboru - umożliwiającego skompletowanie kotła wraz z urządzeniami towarzyszącymi, na podstawie określonych przez użytkownika parametrów, takich jak zapotrzebowanie mocy (lub powierzchnia do ogrzania w przypadku budynków mieszkalnych), rodzaj paliwa, rodzaj instalacji (ilość obiegów grzewczych).

Program zbudowany został przy pomocy komponentów zawartych w programie Microsoft Access 2000. Użytkownicy posiadający tę wersję Accessa mogą uruchomić ograniczoną funkcjonalnie wersję programu bezpośrednio z płyty CD. Pozwoli to na wstępne zapoznanie się z jego podstawowymi możliwościami. Aby korzystać z pełnej funkcjonalności należy zainstalować program na dysku twardym komputera. Instalator zaktualizuje niektóre komponenty systemu operacyjnego oraz umieści odpowiednie pliki na twardym dysku komputera (domyślnie w "C:\Program Files\Wolf").

Jeśli użytkownik nie posiada Accessa 2000 - zostaną zainstalowane komponenty umożliwiające uruchamianie programu (tzw. Access Run-Time Environment) Szegółowa instrukcja dotycząca wymagań sprzętowo-programowych oraz sposób instalowania programu znajduje się w pliku tekstowym Readme.txt w głównym katalogu na naszym CD.

Aby uruchomić program doboru kotłów z CD proszę kliknąć tutaj.
(Tylko dla użytkowników posiadających program Ms Access 2000 w swoim komputerze.
Uwaga! Uruchamiając program z CD można korzystać wyłącznie z części katalogowej programu).